Image111\
صفحه اصلی » دربارۀ ما


b_150_100_16777215_0___images_stories_agents_aryana_logo.jpg

شركت نیسا صنعت آریانا در سال ۱۳۸۶ به همت جمعی از متخصصان مجرب کشور با هدف ارائۀ خدمات تخصصی در حوزۀ صدا و ارتعاش تأسیس شد. مدیران شرکت پس از کسب تجربۀ حرفه‌ای لازم (بیش از ۱۰ سال) با فعالیت در شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی تصمیم به گردآوری و تمرکز این تجربه و دانش فنی در قالب شرکت نیسا صنعت آریانا گرفتند. لذا این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان داخلی و خارجی برخوردار از توان علمی و عملی بالا امکان ارائۀ خدمات زیر را به کلیۀ صنایع و مراکز آموزشی و تحقیقاتی کشور دارد:

-   تأمین تجهیزات اندازه‌گیری، تست، آنالیز و عیب‌یابی

-   خدمات فنی مهندسی

-   مشاوره و آموزش

-   کالیبراسیون تجهیزات اندازه گیری و آنالیز صدا و ارتعاش


- تأمین تجهیزات اندازه‌گیری، تست، آنالیز و عیب‌یابی:

تأمین تجهیزات توسط شرکت نیسا صنعت آریانا تنها محدود به حوزۀ تخصصی صدا و ارتعاش نیست و به طور کلی تمام تجهیزاتی که تحت عنوان Test & Measurement Equipment شناخته می‌شوند نظیر آزمون‌های مکانیکی، تست‌های الکتریکی و ابزاردقیق، تست خواص فیزیکی و شیمیایی (تست‌های مخرب و غیرمخرب)، ایمنی و بهداشت، و سایر زمینه‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی را نیز شامل می‌شود.


- خدمات فنی مهندسی:

خدمات فنی و مهندسی، مستقل از خدمات پس از فروش که معمولاً به‌صورت رایگان انجام می‌شود، به‌عنوان یکی از اولویت‌های حرفه‌ای، به‌صورت ویژه مورد توجه مدیران این شرکت است و طی قراردادهای جداگانه‌ای انجام می‌پذیرد. این خدمات عبارتند از:

اندازه‌گیری، تست، آنالیز و تفسیر داده‌ها
• نصب و راه‌اندازی تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی
• تعمیرات و نگهداری


- مشاوره و آموزش:

با توجه به سوابق فعالیت‌های آکادمیک مدیران شرکت و تجربۀ کاربردی ایشان، و با پشتیبانی کمپانی‌های بین‌المللی صاحب دانش فنی، این شرکت ارائۀ مشاوره، انتشار کتاب و مقاله، و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی را به‌عنوان یکی از زمینه‌های کاری خود همواره مد نظر دارد.


- کالیبراسیون تجهیزات صداسنجی و آنالیز صوت (آکوستیک) و ارتعاش:

با توجه به نیاز مبرم صنایع به خدمات کالیبراسیون و همچنین اهمیت ارائۀ خدمات به‌صورت تخصصی، شرکت نیسا صنعت آریانا از ابتدای سال ۱۳۸۹ اقدام به تأسیس اولین آزمایشگاه اکردیتۀ آکوستیک در ایران و منطقۀ خاورمیانه کرد، که پس از بررسی صلاحیت شرکت و پرسنل توسط ادارۀ استاندارد و کنترل کیفیت استان تهران نام این شرکت در لیست آزمایشگاه‌های معتمد این اداره  قرار گرفت.
به تدریج با افزایش دامنه کاری آزمایشگاه ، کالیبراسیون ادیومتر نیز به مجموعه خدمات کالیبراسیون آکوستیک این شرکت افزوده شده است.

همچنین با خرید تجهیزات مرجع برای کالیبراسیون انواع سنسورهای سنجش ارتعاش و شتاب سنج ها، این آزمایشگاه توانایی تست و آزمون انواع:

تجهیزات اندازه گیری و آنالایز های ارتعاش
انواع شتاب سنج ها با خروجی جریان و ولتاژ (IEPE, Charge Mode)
کالیبراتور های ارتعاش

را دارا می باشد.

 

 

 

 

 

محصول جدید